بلاگ

تخمین زمان مطالعه 1 دقیقه (64 کلمه)

تعرفه ارتودنسي

تعرفه ارتودنسي

با توجه به انواع مختلف ناهنجاریها و نامرتبی های دندانی و با در نظرگرفتن انواع مختلف درمانهای ارتودنسی (ارتودنسی ثابت فلزی- ارتودنسی ثابت شفاف- ارتودنسی ثابت از پشت دندانها-ارتودنسی متحرک شفاف ژله ای- ارتودنسی متحرک یک فک- ارتودنسی خارج دهانی)نمی توان تعرفه ی دقیقی برای درمان ارتودنسی تعیین کرد. تعیین هزینه درمان ارتودنسی، پس از معاینه توسط یک متخصص ارتودنسی مجرب انجام می شود.

مطالب مرتبط

 

نظرات

نظري ارسال نشده است
default_blogger تعرفه ارتودنسی
عضو سایت هستید؟ وارد شوید
مهمان
دوشنبه, 07 خرداد 1403

تصویر امنیتی

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ortodonsi.com/

مطب های ارتودنسی دکتر مرتضی عشاق

چه موقع ارتودنسی کنیم

دانستنی های ارتودنسی

آیا می دانید اندازه دندانهای دائمی‌ ممکن است نسبت به اندازه فک خیلی بزرگ یا کوچک باشند؟ به عنوان مثال، اگر کودکی فک کوچک را از مادر و دندانهای بزرگ را از پدر به ارث برده باشد، دندانها در فک جا نمی‌‌شوند. آیا می دانید براساس پژوهشی که در نوجوانان 13-8 ساله ایرانی انجام شد، اصلی ترین علت ایجاد کننده ناهنجاری فکی، عقب بودن و کوچکی اندازه فک پایین می‌باشد؟

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ

آیا دستگاههای ارتودنسی موجب درد و ناراحتی می شوند؟

مرتضی عشاق درمانهای ارتودنسی دردی مانند درد تزریق ندارند بلکه فقط برای یک تا دو روز بعد از هر ویزیت، دندانها کمی حساس می شوند. به مرور که درمان ارتودنسی پیش می رود از این حساسیت نیز کاسته می شود. در مواردی که این حساسیت در 2-1 روز اول آزار دهنده باشد می توان از استامینوفن استفاده نمود. هر چند در این موارد اگر دارویی نیز مصرف نشود پس از سپری شدن 2-1 روز این حساسیت خود به خود برطرف می شود.

اطلاعات بیشتر