دست نوشته های دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی دندان

تخمین زمان مطالعه 1 دقیقه (64 کلمه)

تعرفه ارتودنسي

تعرفه ارتودنسي

با توجه به انواع مختلف ناهنجاريها و نامرتبي هاي دنداني و با در نظرگرفتن انواع مختلف درمانهاي ارتودنسي (ارتودنسي ثابت فلزي- ارتودنسي ثابت شفاف- ارتودنسي ثابت از پشت دندانها-ارتودنسي متحرك شفاف ژله اي- ارتودنسي متحرك يك فك- ارتودنسي خارج دهاني)نمي توان تعرفه ي دقيقي براي درمان ارتودنسي تعيين كرد. تعيين هزينه درمان ارتودنسي، پس از معاينه توسط يك متخصص ارتودنسي مجرب انجام مي شود.

مطالب مرتبط

 

نظرات

نظري ارسال نشده است
default_blogger تعرفه ارتودنسي
عضو سایت هستید؟ وارد شوید
مهمان
چهارشنبه, 14 خرداد 1399

تصویر امنیتی

blog?task=captcha تعرفه ارتودنسي

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ortodonsi.com/

مطب های ارتودنسی دکتر مرتضی عشاق

چه موقع ارتودنسی کنیم

دانستنی های ارتودنسی

آیا می دانید اندازه دندانهای دائمی‌ ممکن است نسبت به اندازه فک خیلی بزرگ یا کوچک باشند؟ به عنوان مثال، اگر کودکی فک کوچک را از مادر و دندانهای بزرگ را از پدر به ارث برده باشد، دندانها در فک جا نمی‌‌شوند. آیا می دانید براساس پژوهشی که در نوجوانان 13-8 ساله ایرانی انجام شد، اصلی ترین علت ایجاد کننده ناهنجاری فکی، عقب بودن و کوچکی اندازه فک پایین می‌باشد؟

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ

آیا دستگاههای ارتودنسی موجب درد و ناراحتی می شوند؟

مرتضی عشاق درمانهای ارتودنسی دردی مانند درد تزریق ندارند بلکه فقط برای یک تا دو روز بعد از هر ویزیت، دندانها کمی حساس می شوند. به مرور که درمان ارتودنسی پیش می رود از این حساسیت نیز کاسته می شود. در مواردی که این حساسیت در 2-1 روز اول آزار دهنده باشد می توان از استامینوفن استفاده نمود. هر چند در این موارد اگر دارویی نیز مصرف نشود پس از سپری شدن 2-1 روز این حساسیت خود به خود برطرف می شود.

اطلاعات بیشتر

آمار سایت: امروز: 127 نفر - دیروز: 142 نفر - این هفته: 430 نفر - این ماه: 430 نفر - کل بازدید: 787661