درباره ما

دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی

دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی
مطبهای تخصصی ارتودنسی:
مطب یوسف آباد و مطب شهران:
این مطبهای تخصصی ارتودنسی مراکز تشخیصی - درمانی جهت اصلاح نامرتبی دندانی، ناهنجاری فکی- صورتی می باشند. 
 
محیط آرامش بخش این مطب  ها بر اساس اصول یک مطب استاندارد و توسط یک تیم کارشناسی طراحی مطب طراحی شده اند . در این مطبها با استفاده ی حداکثری از وسایل یکبار مصرف و با رعایت کامل استریلیزاسیون (توسط اتوکلاو و مواد ضدعفونی کننده ی قوی) تلاش می کنیم تخصصی ترین خدمات ارتودنسی را به مراجعین گرامی ارایه نماییم.
اینجانب - دکتر مرتضی عشاق-  به عنوان جوانترین دانشیار دانشگاههای علوم پزشکی کشور به همراه جناب آقای دکتر سعید قریشی- متخصص ارتودنسی و دارنده ی بورد تخصصی ایران و کانادا- مفتخریم اعلام نماییم در مطب خود به روزترین  تکنیکهای ارتودنسی دنیا را با هزینه ای به مراتب منصفانه تر از برخی مراکز و همکاران دیگر ارایه مینماییم.
Image
 در این مطبها از حضور همکاران مجرب ، دلسوز و خوش برخورد در بخش پذیرش و کلینیک بهره مند می باشیم . لازم به ذکر است که معاینه و مشاوره ی ارتودنسی در مطب ما به صورت کاملا رایگان به انجام می رسد و پس از معاینه ی اولیه توضیحات کامل و جامع را درمورد وضعیت دندانی- فکی خود دریافت خواهید کرد.
در جلسه ی دوم حضور شما در مطب، متخصص ارتودنسی شما، پس از بررسی کامل رادیوگرافی ها و فتوگرافیها، طرح درمان پیشنهادی خود را به صورت کتبی و شفاهی خدمت شما ارایه می نماید. پس از اریه ی توضیحات درمورد علت تجویز درمان، مزایا و معایب طرح درمان پیشنهادی، درصورت تمایل و موافقت شما درمان ارتودنسی آغاز می گردد.دراین مطب مفتخریم که در سریعترین فاصله ی زمانی از اولین مراجعه ی شما درمان ارتودنسی لازم شروع می شود.

مطب های ارتودنسی دکتر مرتضی عشاق

چه موقع ارتودنسی کنیم

دانستنی های ارتودنسی

آیا می دانید اندازه دندانهای دائمی‌ ممکن است نسبت به اندازه فک خیلی بزرگ یا کوچک باشند؟ به عنوان مثال، اگر کودکی فک کوچک را از مادر و دندانهای بزرگ را از پدر به ارث برده باشد، دندانها در فک جا نمی‌‌شوند. آیا می دانید براساس پژوهشی که در نوجوانان 13-8 ساله ایرانی انجام شد، اصلی ترین علت ایجاد کننده ناهنجاری فکی، عقب بودن و کوچکی اندازه فک پایین می‌باشد؟

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ

آیا دستگاههای ارتودنسی موجب درد و ناراحتی می شوند؟

مرتضی عشاق درمانهای ارتودنسی دردی مانند درد تزریق ندارند بلکه فقط برای یک تا دو روز بعد از هر ویزیت، دندانها کمی حساس می شوند. به مرور که درمان ارتودنسی پیش می رود از این حساسیت نیز کاسته می شود. در مواردی که این حساسیت در 2-1 روز اول آزار دهنده باشد می توان از استامینوفن استفاده نمود. هر چند در این موارد اگر دارویی نیز مصرف نشود پس از سپری شدن 2-1 روز این حساسیت خود به خود برطرف می شود.

اطلاعات بیشتر