مطب جلال آل احمد فضاي كوچكي داشت، محل پارك خودرو براي مراجعين به سختي يافت مي شد. در زمستان سال ٩٨ فعاليت در اين مطب را متوقف كرديم و موقتا فقط در مطب شهران خدمتگزار دوستان بوديم.
ماهها جستجو كرديم تا محل مناسب بيابيم:
يوسف آباد هم دسترسي خوبي دارد (از طريق مترو و وسايل نقليه عمومي) و هم از جاي پارك مناسبي در ساعات بعدازظهر برخوردار ست.
نزديكي به خيابان وليعصر (شاهرگ حياتي مملكت) از مزايای ديگر اين محله ست. واحد جديد خريداری شود و از سال ٩٨ عمليات بازسازی آغاز شد.
به دليل شرايط بحراني كرونا، پس از حدودا ٦ ماه مطب، آماده ي بهره برداري شد و از تاريخ ٢٠ تير ٩٩ فعاليت ما در مطب يوسف آباد به جاي مطب جلال آل احمد آغاز شد. يوسف آباد، خيابان سيدجمال الدين اسد آبادی، بالاتر از ميدان كلانتری، نبش خيابان ٤٧ (شهيد قاسمی)، پلاک ٤٢٩ ساختمان سبز، طبقه ٦ واحد ٢١
تلفن: ٨٨٢١٣٤٦٢ - ٨٨٢١٣٤٥٩
هماهنگي: ٠٩٣٦٣٠٦٦٠٩٩

1 1 1 1 1

0077 دکتر مرتضی عشاق دندانپزشک و متخصص ارتودونسی - ارتودنسی

مطبهاي تخصصي ارتودنسي:
مطب بزرگراه جلال آل احمد و مطب سعادت آباد:
اين مطبهاي تخصصی ارتودنسی مراكز تشخیصی - درمانی جهت اصلاح نامرتبی دندانی، ناهنجاری فکی- صورتی می باشند. 
 
محیط آرامش بخش این مطب  ها بر اساس اصول یک مطب استاندارد و توسط یک تیم کارشناسی طراحی مطب طراحی شده اند . در این مطبها با استفاده ی حداکثری از وسایل یکبار مصرف و با رعایت کامل استریلیزاسیون (توسط اتوکلاو و مواد ضدعفونی کننده ی قوی) تلاش می کنیم تخصصی ترین خدمات ارتودنسی را به مراجعین گرامی ارایه نماییم.
اینجانب - دکتر مرتضی عشاق-  به عنوان جوانترین دانشیار دانشگاههای علوم پزشکی کشور به همراه جناب آقاي دكتر سعيد قريشي- متخصص ارتودنسي و دارنده ي بورد تخصصي ايران و كانادا- مفتخريم اعلام نمایيم در مطب خود به روزترین  تکنیکهای ارتودنسی دنیا را با هزینه ای به مراتب منصفانه تر از برخی مراکز و همکاران دیگر ارایه مینماييم.
 
 
در مطب جلال آل احمد، از همکاری جناب آقای دکتر سیدعلی مهرداد - دندانپزشک کودکان و نوجوانان - نیز بهره مند هستیم.
 
در مطب سعادت آباد طرح درمان هر بيمار همزمان توسط دو متخصص ارتودنسي با بيش از ده سال سابقه بررسي و نهايي مي گردد. 
 
در این مطبها از حضور همکاران مجرب ، دلسوز و خوش برخورد در بخش پذیرش و کلینیک بهره مند می باشیم . لازم به ذکر است که معاینه و مشاوره ی ارتودنسی در مطب ما به صورت کاملا رایگان به انجام می رسد و پس از معاینه ی اولیه توضیحات کامل و جامع را درمورد وضعیت دندانی- فکی خود دریافت خواهید کرد.
در جلسه ی دوم حضور شما در مطب، متخصص ارتودنسی شما، پس از بررسی کامل رادیوگرافی ها و فتوگرافیها، طرح درمان پیشنهادی خود را به صورت کتبی و شفاهی خدمت شما ارایه می نماید. پس از اریه ی توضیحات درمورد علت تجویز درمان، مزایا و معایب طرح درمان پیشنهادی، درصورت تمایل و موافقت شما درمان ارتودنسی آغاز می گردد.دراین مطب مفتخریم که در سریعترین فاصله ی زمانی از اولین مراجعه ی شما درمان ارتودنسی لازم شروع می شود.
                                          
                                                                          Dr.Ghoraishi دکتر مرتضی عشاق دندانپزشک و متخصص ارتودونسی - ارتودنسی
 


مطب ارتودنسی

0000000 دکتر مرتضی عشاق دندانپزشک و متخصص ارتودونسی - ارتودنسی


مطب های ارتودنسی دکتر مرتضی عشاق

چه موقع ارتودنسی کنیم

دانستنی های ارتودنسی

آیا می دانید اندازه دندانهای دائمی‌ ممکن است نسبت به اندازه فک خیلی بزرگ یا کوچک باشند؟ به عنوان مثال، اگر کودکی فک کوچک را از مادر و دندانهای بزرگ را از پدر به ارث برده باشد، دندانها در فک جا نمی‌‌شوند. آیا می دانید براساس پژوهشی که در نوجوانان 13-8 ساله ایرانی انجام شد، اصلی ترین علت ایجاد کننده ناهنجاری فکی، عقب بودن و کوچکی اندازه فک پایین می‌باشد؟

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ

آیا دستگاههای ارتودنسی موجب درد و ناراحتی می شوند؟

مرتضی عشاق درمانهای ارتودنسی دردی مانند درد تزریق ندارند بلکه فقط برای یک تا دو روز بعد از هر ویزیت، دندانها کمی حساس می شوند. به مرور که درمان ارتودنسی پیش می رود از این حساسیت نیز کاسته می شود. در مواردی که این حساسیت در 2-1 روز اول آزار دهنده باشد می توان از استامینوفن استفاده نمود. هر چند در این موارد اگر دارویی نیز مصرف نشود پس از سپری شدن 2-1 روز این حساسیت خود به خود برطرف می شود.

اطلاعات بیشتر

آمار سایت: امروز: 70 نفر - دیروز: 78 نفر - این هفته: 148 نفر - این ماه: 4597 نفر - کل بازدید: 803747