دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی

0077 دکتر مرتضی عشاق دندانپزشک و متخصص ارتودونسی - ارتودنسی

مطبهای تخصصی ارتودنسی:
مطب بزرگراه جلال آل احمد و مطب سعادت آباد:
این مطبهای تخصصی ارتودنسی مراکز تشخیصی - درمانی جهت اصلاح نامرتبی دندانی، ناهنجاری فکی- صورتی می باشند. 
 
محیط آرامش بخش این مطب  ها بر اساس اصول یک مطب استاندارد و توسط یک تیم کارشناسی طراحی مطب طراحی شده اند . در این مطبها با استفاده ی حداکثری از وسایل یکبار مصرف و با رعایت کامل استریلیزاسیون (توسط اتوکلاو و مواد ضدعفونی کننده ی قوی) تلاش می کنیم تخصصی ترین خدمات ارتودنسی را به مراجعین گرامی ارایه نماییم.
اینجانب - دکتر مرتضی عشاق-  به عنوان جوانترین دانشیار دانشگاههای علوم پزشکی کشور به همراه جناب آقای دکتر سعید قریشی- متخصص ارتودنسی و دارنده ی بورد تخصصی ایران و کانادا- مفتخریم اعلام نماییم در مطب خود به روزترین  تکنیکهای ارتودنسی دنیا را با هزینه ای به مراتب منصفانه تر از برخی مراکز و همکاران دیگر ارایه مینماییم.
 
 
در مطب جلال آل احمد، از همکاری جناب آقای دکتر سیدعلی مهرداد - دندانپزشک کودکان و نوجوانان - نیز بهره مند هستیم.
 
در مطب سعادت آباد طرح درمان هر بیمار همزمان توسط دو متخصص ارتودنسی با بیش از ده سال سابقه بررسی و نهایی می گردد. 
 
در این مطبها از حضور همکاران مجرب ، دلسوز و خوش برخورد در بخش پذیرش و کلینیک بهره مند می باشیم . لازم به ذکر است که معاینه و مشاوره ی ارتودنسی در مطب ما به صورت کاملا رایگان به انجام می رسد و پس از معاینه ی اولیه توضیحات کامل و جامع را درمورد وضعیت دندانی- فکی خود دریافت خواهید کرد.
در جلسه ی دوم حضور شما در مطب، متخصص ارتودنسی شما، پس از بررسی کامل رادیوگرافی ها و فتوگرافیها، طرح درمان پیشنهادی خود را به صورت کتبی و شفاهی خدمت شما ارایه می نماید. پس از اریه ی توضیحات درمورد علت تجویز درمان، مزایا و معایب طرح درمان پیشنهادی، درصورت تمایل و موافقت شما درمان ارتودنسی آغاز می گردد.دراین مطب مفتخریم که در سریعترین فاصله ی زمانی از اولین مراجعه ی شما درمان ارتودنسی لازم شروع می شود.
                                          
                                                                          Dr.Ghoraishi دکتر مرتضی عشاق دندانپزشک و متخصص ارتودونسی - ارتودنسی
 


مطب ارتودنسی

0000000 دکتر مرتضی عشاق دندانپزشک و متخصص ارتودونسی - ارتودنسی