دست نوشته های دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی دندان

تخمین زمان مطالعه 1 دقیقه (164 کلمه)

فقط اگر لبخند موناليزا بزنيد دندانهايتان ديده نمي شود!

فقط اگر لبخند موناليزا بزنيد دندانهايتان ديده نمي شود!

شاید بارها این جمله را شنیده باشید که با لبخند ریباتر می شوی، لبخند یکی از هزاران نعمت بی شاعبه خداوند است که احساس شادمانی و شعف را در فرد نمایان می کند و این احساس کاملا مسری است. وقتی به فردی لبخند می زنید حس شادی را به اطرافیان منتقل می کنید و باعث لبخند و شادی اطرافیان می شوید. در واقع لبخند یک زبان جهانیست و در بین همه ملیت ها و نژادها موجب ایجاد ارتباطی قوی می شود. ما همواره به صورت غریزی از لبخند برای بیان احساسات مثبت خود استفاده می کنیم. اما آیا به اهمیت زیبایی لبخند و دندانهایمان فکر کرده ایم؟ هرچقدر پهنای لبخند بیشتر باشد تاثیر بیشتری در بیننده یا مخاطب ایجاد می کند. تصور کنید شما دارای دندانهایی سفید، ردیف و زیبا هستید. آیا تاثیر لبخند شما بیشتر نخواهد بود ؟و شما از ایجاد ارتباط موثر با اطرافیانتان لذت بیشتری نخواهید برد؟
دكتر مرتضي عشاق: متخصص ارتودنسي ارتودنسي#دندان #دندانپزشك #مطب #لبخند #ارتدنسي #ارتودنسي #متخصص #تخصص #دانشيار#

مطالب مرتبط

 

نظرات

نظري ارسال نشده است
default_blogger فقط اگر لبخند موناليزا بزنيد دندانهايتان ديده نمي شود!
عضو سایت هستید؟ وارد شوید
مهمان
چهارشنبه, 14 خرداد 1399

تصویر امنیتی

blog?task=captcha فقط اگر لبخند موناليزا بزنيد دندانهايتان ديده نمي شود!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ortodonsi.com/

مطب های ارتودنسی دکتر مرتضی عشاق

چه موقع ارتودنسی کنیم

دانستنی های ارتودنسی

آیا می دانید اندازه دندانهای دائمی‌ ممکن است نسبت به اندازه فک خیلی بزرگ یا کوچک باشند؟ به عنوان مثال، اگر کودکی فک کوچک را از مادر و دندانهای بزرگ را از پدر به ارث برده باشد، دندانها در فک جا نمی‌‌شوند. آیا می دانید براساس پژوهشی که در نوجوانان 13-8 ساله ایرانی انجام شد، اصلی ترین علت ایجاد کننده ناهنجاری فکی، عقب بودن و کوچکی اندازه فک پایین می‌باشد؟

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ

آیا دستگاههای ارتودنسی موجب درد و ناراحتی می شوند؟

مرتضی عشاق درمانهای ارتودنسی دردی مانند درد تزریق ندارند بلکه فقط برای یک تا دو روز بعد از هر ویزیت، دندانها کمی حساس می شوند. به مرور که درمان ارتودنسی پیش می رود از این حساسیت نیز کاسته می شود. در مواردی که این حساسیت در 2-1 روز اول آزار دهنده باشد می توان از استامینوفن استفاده نمود. هر چند در این موارد اگر دارویی نیز مصرف نشود پس از سپری شدن 2-1 روز این حساسیت خود به خود برطرف می شود.

اطلاعات بیشتر

آمار سایت: امروز: 123 نفر - دیروز: 142 نفر - این هفته: 426 نفر - این ماه: 426 نفر - کل بازدید: 787657