بلاگ

تخمین زمان مطالعه 1 دقیقه (75 کلمه)

بازي ارتودنسي

بازي ارتودنسي

وقتی برای کودکان و نوجوانان از پلاک متحرک  ارتودنسی استفاده می شود نکته ی مهم جلب همکاری ایشان برای استفاده از این دستگاهها ست. یک متخصص ارتودنسی باتجربه می داند که با این گروه سنی چگونه برخورد کند تا با تکنیکهای تشویق و تقویت و بازی، انگیزه ی کودکان در رعایت توصیه ها افزایش یابد. یک نمونه از بازیهای ارتودنسی تکمیل فرم ساعت پلاک است که دکتر ارتودنسی شما درصورت لزوم آنرا توضیح می دهد.

مطالب مرتبط

 

نظرات

نظري ارسال نشده است
default_blogger بازی ارتودنسی
عضو سایت هستید؟ وارد شوید
مهمان
سه شنبه, 11 مهر 1402

تصویر امنیتی

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ortodonsi.com/

مطب های ارتودنسی دکتر مرتضی عشاق

چه موقع ارتودنسی کنیم

دانستنی های ارتودنسی

آیا می دانید اندازه دندانهای دائمی‌ ممکن است نسبت به اندازه فک خیلی بزرگ یا کوچک باشند؟ به عنوان مثال، اگر کودکی فک کوچک را از مادر و دندانهای بزرگ را از پدر به ارث برده باشد، دندانها در فک جا نمی‌‌شوند. آیا می دانید براساس پژوهشی که در نوجوانان 13-8 ساله ایرانی انجام شد، اصلی ترین علت ایجاد کننده ناهنجاری فکی، عقب بودن و کوچکی اندازه فک پایین می‌باشد؟

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ

آیا دستگاههای ارتودنسی موجب درد و ناراحتی می شوند؟

مرتضی عشاق درمانهای ارتودنسی دردی مانند درد تزریق ندارند بلکه فقط برای یک تا دو روز بعد از هر ویزیت، دندانها کمی حساس می شوند. به مرور که درمان ارتودنسی پیش می رود از این حساسیت نیز کاسته می شود. در مواردی که این حساسیت در 2-1 روز اول آزار دهنده باشد می توان از استامینوفن استفاده نمود. هر چند در این موارد اگر دارویی نیز مصرف نشود پس از سپری شدن 2-1 روز این حساسیت خود به خود برطرف می شود.

اطلاعات بیشتر

تغییر برنامه روزهای کاری مطب دکتر مرتضی عشاق

از شنبه مورخ 1401/07/16
شنبه و یکشنبه عصر مطب یوسف آباد
دوشنبه صبح و عصر، سه شنبه و چهارشنبه عصر مطب شهران